ART / Sculptures and works of art / Sculpture 6561117

nr 656 1117

SCULPTURE

a dog, height: 30, wear, nagg.

Hund, höjd: 30

Condition: slitage, nagg

100

SEK 1100

Monday September 13 2010
at 19:00:31

Friedensreich Hundertwasser